Kategooriad

VÕTA ÜHENDUST

Ivo Ilustrumm

+372 5306 6059

ivo.ilustrumm@koneita.com

Kontor ja esitlusruum Eestis: Helgi tee 2, Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa.

Oleme avatud tööpäevadel ajavahemikul kella 08.30- 17.00- ni ning lõunavaheaeg on meil kontoris/ esitlusruumis kell 12.45- 14.00.

SOOME:


  +358 6 4333888
  +358 6 4331049
  varasto@koneita.com

  Janne Lillvis
  +358 50 4052031
  janne.lillvis@koneita.com

  Sami Kulju
  +358 50 3266063
  sami.kulju@koneita.com

  Tuomas Tukeva
  +358 40 4555302
  tuomas.tukeva@koneita.com

ROOTSI:

   Mikael Hudd
  +358 50 337 3586
  mikael.hudd@koneita.com



 

Raadioseadmete müük:

  +358 6 4333888

  Jyrki Nieminen
  +358 40 8273811
  jyrki.nieminen@koneita.com